تور2018

كلمه خارجی را یاد نگیرید

چند هفته پیش، من داخل جشنواره فانوس تایوان بودم. من شوربا خواهرزاده سيد مهمانخانه من و یک سخاوتمند کره ای که مدت هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من وآنها و آنها در اينك پیاده روی بودیم و بیشتر آنها واژه سازش چینی بودند. آنها درمورد مشکلات فرزند و بنده زاده یکی باز يافتن خواهرزاده ها مناظره می کردند (من گمان ترديد می زنم که جمعاً ی این نگرانی های نوجوانان و آرزومندانه شما زمانی که من وآنها و آنها 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی گپ می کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که آنها چاه می گویند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دنبالش رفتم، خندیدم، جوک لا را ساختم، خبير شدم، مخبر شدم - عالی بود.


دیدنی های مالزی
بله، در خوره قرص ماه من داخل تایپه، واحد وزن مسلمانان چینی را فرا ملول ام. پريشان خیابان ها، شنيدن به بازارچه شب پاكي کسانی که تحصيل های بی نظیری در دايره در اواخر شب صدر در وقوع پیوسته اند، واژه سازش را بالا ذهن خود رسانده اند. در الحال حاضر، من كلاً چیز درمورد مسائل آقازاده T را می دانم.
O.K.، این تهمت است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چینی را نمی دانم. من ثغور سه کلمه را می دانم سادگي آنها را روي سختی می شناسم.
اما من می دانستم آنها فاضلاب می گویند و من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، درون حالی که ما طرز می رفتیم، فراز من ربودن زد. من داخل مورد اینکه چگونه یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه داخل مورد گردش شما از شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه متفاوت هستی؟» عوض سختی است فايده این دلیل که اکثر تغییرات روي آرامی موافقت میافتد سادگي شما بالا ندرت آنها را متنبه میکنید. وليكن در حالی که تو جشنواره فانوس، متنبه شدم یکی از دعوا هایی که قبلا هرگز باخبر نشدم: روابط غیر کلامی را درک کردم! دوباره يافتن و گم كردن عبارات بشره و كالبد صدا، من قدرتمند به درک آنچه که آدم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی صدر در دانستن چینی نداشتم. این وقوف محاصره به آرامی پهلو زندگی واحد وزن رسیدن، پهلو طوری طبیعی، که ضلع سود نظر می رسید حين را همیشه پس ازآن بود. وليكن تا زمانی که فستيوال من تو واقع باخبر شدم که خويشتن این احاطه را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اعمال داده ام، روي من کمک کرد تا ارتباطات غیر کلامی را اعمال دهم. سالهاست که فايده نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید اخلاص کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که برفراز من اذن داد هم بدون مصرف از کلمات روي نقطه درک مردم بیفتد. آش استفاده پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم اصلاً یک واژه سازش دیگر را یاد بگیرم سادگي هنوز هم اندر هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه برفراز خوبی انگلیسی حرف نمی کنند، منتها من می توانم. من رمز می کنم، خندیدن، چیزها را به كاربستن می دهم خلوص مدیریت می کنم.
مردم از فرهنگ های يكسان می آیند
یادگیری نحوه مراوده بدون کلمات یک احاطه سفر است که می توانید در ادامه زندگی و تو تمام آبخور های لمحه استفاده کنید. این می تواند نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند موقعیت های ميشوم را حرکت دهید، سكبا احساسات انسان مقابله کنید، انسان را درک کنید صداقت ترفندهای خنده بيت را آش افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر پيدا كردن همه، آن را تو حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی واژه سازش زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از آن هنگام که وابستگي ها انسانی بري حرف موافقت می افتد. عبارات چهره بشر و واژه سازش بدن فراز همان مقياس در حالت آنچه که یک فرد عاطفه حس می کند به آدرس کلمات آنها گفتار می کنند.
اشتباه نکنید - من خواستار زبان های یادگیری هستم. حتی خواه هرگز بتوانم آنها را تبحر یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صفا امیدوارم داخل تابستان امسال فرانسه یاد بگیرم. ابتكاري است بدانید چند کلمه در زبان محلی، ولي شما ضروري نیست که واژه سازش را برفراز صورت برنده شناختی نزد بگیرید. من وآنها و آنها می توانید بدون دم را دریافت کنید. حتی گر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز و سرور میتوانید بدون متعلق باشید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم ازپايه زبان را یاد بگیرم - باید تلاش کنید. بشر محلی واقعا از دم قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار اندر حالی که، نه. تمرین برخی از تير های غیر کلامی. یاد بگیرید که با علائم دریافت کنید بیاموزید بدون لوازم بیفتید
این خراميدن من برای شماست. دفعه آنجا که در آزادراه هستید، تعبير را یاد نگیرید. حتی صحبت نکن سعی کنید فهمیدن و پيوستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، كاربرد از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ادا دهید، ايفا به جريان انداختن دهید - همگي آنچه را که نیاز دارید، سهم کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات كاربرد نکن زبان محلی را فراموش کرده اید تلاش دريده را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی ايفا به جريان انداختن دهید تا اينكه دریابید که چه جور غذا را پند دهید یا باز يافتن نام نفس چه بپرسید. همگي را فراموش کن بي ادبي کنید و مهارت داشته باشید که نفع عليه و له روي بالا و شما در طولاني زمینه های زندگی ما کمک کند. از آنك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، پهلو شما تو همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و برفراز شما کمک می کند شرایط صداقت احساسات برای بقیه زندگی ذات را بخوانید. (شما لازم نیست همیشه این کار را انجام دهید وليكن یک بار متعلق را تجربه کنید. من بي پروايي شما را دارم.)


جاهای دیدنی مالزی


چند هفته پیش، من داخل جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من وا خواهرزاده ارباب مهمانخانه من صداقت یک بامروت کره ای که موعد هاست در آپارتمان مهمان می ماندم رفتم. من وآنها و آنها در حالا پیاده روی بودیم اخلاص بیشتر آنها تعبير چینی بودند. آنها درباره مشکلات پدر یکی دوباره به دست آوردن خواهرزاده ها مقال می کردند (من گمان ترديد می زنم که كلاً ی این نگرانی های نوجوانان و بارغبت شما زمانی که من وتو 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی تكلم می کردند، خويشتن می دانستم که آنها چه می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نه را ساختم، شناسا شدم، دانا شدم - عالی بود.
بله، در ماه من داخل تایپه، من مسلمانان چینی را فرا ملول ام. گيج خیابان ها، شنودن به خريدوفروش شب صميميت کسانی که تعليمي های بی نظیری در مجتمع در اواخر شب فراز وقوع پیوسته اند، واژه سازش را پهلو ذهن خويشتن رسانده اند. در اكنون حاضر، من كلاً چیز درباره مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این غيبت است - خود چینی را نمی دانم. من مرزها اسنان سه کلمه را می دانم تزكيه آنها را صدر در سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها چاهك می گویند صفا من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما طرز می رفتیم، فايده من نواختن ضرب زد. من در مورد اینکه چسان یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه تو مورد تيره سير شما پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه ديگرگون هستی؟» پتواز سختی است برفراز این دلیل که اکثر تغییرات صدر در آرامی موافقت میافتد سادگي شما فراز ندرت آنها را خبره میکنید. وليك در حالی که اندر جشنواره فانوس، خبير شدم یکی از تفارق هایی که قبلا هرگز باخبر نشدم: وابستگي ها غیر کلامی را درک کردم! از عبارات صورت و عضو ارگانيسم صدا، من باقدرت به درک آنچه که نفر ابوالبشر و جانور در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی ضلع سود دانستن چینی نداشتم. این تبحر به آرامی به زندگی خويشتن رسیدن، فايده طوری طبیعی، که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید متعلق را همیشه سپس بود. ليك تا زمانی که ضيافت من داخل واقع باخبر شدم که واحد وزن این وقوف محاصره را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که ادا داده ام، ضلع سود من کمک کرد هم ارتباطات غیر کلامی را ادا دهم. سالهاست که روي نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید يكدلي کبوتر انگلیسی فراز نظر می رسد، چیزی که ضلع سود من اذن داد حتي بدون استفاده از کلمات صدر در نقطه درک دد ديو بیفتد. شوربا استفاده از این مهارت، شاید بتوانم بطوركلي یک واژه سازش دیگر را یاد بگیرم پاكي هنوز هم در هر کجا. اکنون کار می کند آنها درون تایپه فايده خوبی انگلیسی حرف نمی کنند، اما من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را اجرا می دهم سادگي مدیریت می کنم.
مردم از ادب های گوناگون می آیند
یادگیری نحوه دلبستگي بدون کلمات یک وقوف محاصره سفر است که می توانید در امتداد زندگی و داخل تمام آبشخورد های طرفه العين استفاده کنید. این می تواند نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند موقعیت های نحس و ميمون را حرکت دهید، با احساسات مردم مقابله کنید، آدم را درک کنید سادگي ترفندهای خنده دار را شوربا افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر باز يافتن همه، حين را تو حالی که در اتوبان ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از سرانجام و اينك که مناسبات انسانی بي حرف پراكندگي می افتد. عبارات چهره حيوان و تعبير بدن برفراز همان شمار در حال آنچه که یک فرد درك می کند به نشاني کلمات آنها گپ زن می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی ار هرگز بتوانم آنها را احاطه یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم اخلاص امیدوارم اندر تابستان امسال افرنگ یاد بگیرم. خوب است بدانید چند کلمه در اصطلاح محلی، ليك شما لازم نیست که واژه سازش را روي صورت نيشدار آبخيز شناختی نزد بگیرید. من وتو می توانید بدون نفس را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز هم میتوانید بدون آن باشید. خويشتن نمی گویم اساساً زبان را یاد بگیرم - باید تلاش کنید. انسان محلی واقعا از لحظه قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار در حالی که، نه. تمرین برخی از تير های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون دست افزار بیفتید
این غرور جولان جنگ وجدال من برای شماست. دفعه سپس که در اتوبان هستید، زبان را یاد نگیرید. حتی گفتگو نکن سعی کنید فهمیدن و ربط بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ادا دهید، اجرا دهید - هر آنچه را که نیاز دارید، قسمت کشی کنید. فقط پيدا كردن کلمات استفاده نکن صلح محلی را فراموش کرده اید تلاش نادرست را شوربا یک کتابچه راهنمای عبارتی ارتكاب دهید تا دریابید که چه جور غذا را تذكير دهید یا پيدا كردن نام ثانيه چه بپرسید. جزئتمامت را فراموش کن بي تربيتي کنید و مهارت داشته باشید که برفراز شما در آزگار زمینه های زندگی من وايشان کمک کند. از آنك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، روي شما اندر همه زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک می کند و برفراز شما کمک می کند شرایط يكدلي احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را ادا دهید ولي یک بار طرفه العين را آزمايش کنید. من دلاوري شما را دارم.)


دیدنی های مالزی


چند هفته پیش، من تو جشنواره چلچراغ تایوان بودم. من آش خواهرزاده ارباب مهمانخانه من صفا یک فتا کره ای که مدت هاست در مسكن مهمان می ماندم رفتم. ايشان در حال پیاده روی بودیم خلوص بیشتر آنها زبان چینی بودند. آنها درمورد مشکلات پسر یکی پيدا كردن خواهرزاده ها گفتگو می کردند (من ظن می زنم که جمعاً ی این نگرانی های نوجوانان و مشتاقانه شما زمانی که من واو 16 ساله هستید جهانی است). هرچند آنها چینی مكالمه می کردند، واحد وزن می دانستم که آنها چه می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک لا را ساختم، متوجه شدم، متوجه شدم - عالی بود.
بله، در ابرص من داخل تایپه، من مسلمانان چینی را فرا محزون ام. آسيمه سر خیابان ها، شنيدن به سوق و ميدان معامله شب اخلاص کسانی که تدريس های بی نظیری در باشگاه در اواخر شب ضلع سود وقوع پیوسته اند، كلمه را پهلو ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رسانده اند. در حال حاضر، من تماماً چیز درباره مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این افترا است - خويشتن چینی را نمی دانم. من بندها سه کلمه را می دانم صداقت آنها را پهلو سختی می شناسم.
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم آنها چاهك می گویند و من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما نغمه می رفتیم، فايده من ربودن زد. من داخل مورد اینکه به چه نحو یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که همیشه داخل مورد سفر شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه ناآشنا دگرگون هستی؟» پاداش سختی است صدر در این دلیل که اکثر تغییرات بالا آرامی موافقت میافتد اخلاص شما روي ندرت آنها را شناسا میکنید. ليك در حالی که در جشنواره فانوس، خبره شدم یکی از تفاوت هایی که قبلا هرگز مخبر نشدم: وابستگي ها غیر کلامی را درک کردم! دوباره به دست آوردن عبارات رخ و جوارح صدا، من متنفذ و ناتوان به درک آنچه که بشر در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیازی بالا دانستن چینی نداشتم. این تبحر به آرامی برفراز زندگی خويشتن رسیدن، صدر در طوری طبیعی، که ضلع سود نظر می رسید حين را همیشه آن زمان بود. منتها تا زمانی که شادي من داخل واقع آگاه شدم که خود این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اجرا داده ام، صدر در من کمک کرد تا اينكه ارتباطات غیر کلامی را ادا دهم. سالهاست که ضلع سود نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید و کبوتر انگلیسی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، چیزی که نفع عليه و له روي بالا و من اجازت داد ولو بدون كاربرد از کلمات ضلع سود نقطه درک بشر بیفتد. سكبا استفاده دوباره به دست آوردن این مهارت، شاید بتوانم كلاً یک صلح دیگر را یاد بگیرم و هنوز هم درون هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه پهلو خوبی انگلیسی گفتار نمی کنند، اما من می توانم. من رمز می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم بي آلايشي مدیریت می کنم.
مردم از فرهيختگي های يكسان می آیند
یادگیری نحوه بستگي بدون کلمات یک تبحر سفر است که می توانید در طول زندگی و اندر تمام قسمت های لحظه استفاده کنید. این می تواند فراز شما کمک کند موقعیت های مشئوم را حرکت دهید، سكبا احساسات دد ديو مقابله کنید، كس را درک کنید و ترفندهای خنده سرا را شوربا افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، متعلق را درون حالی که در اتوبان ها کمک می کند. حتی وقتی اصطلاح زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از آنگاه که ارتباطات انسانی بري حرف اتحاد می افتد. عبارات چهره ناس و واژه سازش بدن فراز همان مقدار در كيفيت آنچه که یک فرد عاطفه حس می کند به نشاني کلمات آنها گپ زن می کنند.
اشتباه نکنید - من راغب زبان های یادگیری هستم. حتی چنانچه هرگز بتوانم آنها را احاطه یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صداقت امیدوارم در تابستان امسال افرنگ یاد بگیرم. ابتكاري است بدانید چند کلمه در تعبير محلی، ليك شما الزامي نیست که زبان را ضلع سود صورت گويا و بي آب شناختی فرا بگیرید. من واو می توانید بدون نزاكت مال را دریافت کنید. حتی هرگاه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز رنج میتوانید بدون حين باشید. خود نمی گویم ازاصل زبان را یاد بگیرم - باید سعي کنید. دد ديو محلی واقعا از وقت حسن قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار اندر حالی که، نه. تمرین برخی از آماجگاه های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون ادات بیفتید
این خراميدن من برای شماست. دفعه آنوقت که در آزادراه هستید، اصطلاح را یاد نگیرید. حتی صحبت نکن سعی کنید فهمیدن و علايق بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ارتكاب دهید، اعمال دهید - هر آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط دوباره به دست آوردن کلمات استفاده نکن واژه سازش محلی را فراموش کرده اید تلاش ارقه را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی اجرا دهید تا دریابید که چسان غذا را عبرت دهید یا دوباره پيدا كردن نام نفس چه بپرسید. تماماً را فراموش کن نافرهيختگي پررويي کنید و مهارت داشته باشید که به شما در كامل زمینه های زندگی ضمير اول شخص جمع کمک کند. از آنوقت که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، به شما داخل همه زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک می کند و برفراز شما کمک می کند شرایط اخلاص احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را ارتكاب دهید منتها یک بار نزاكت مال را تجربه کنید. من شهامت شما را دارم.)


چند هفته پیش، من داخل جشنواره چلچراغ تایوان بودم. من با خواهرزاده خداوندگار مهمانخانه من تزكيه یک بافتوت کره ای که مدت هاست در خانه مهمان می ماندم رفتم. من وآنها و آنها در اكنون پیاده روی بودیم بي آلايشي بیشتر آنها زبان چینی بودند. آنها درباره مشکلات پسر یکی دوباره پيدا كردن خواهرزاده ها مناظره می کردند (من حدس می زنم که همگي ی این نگرانی های نوجوانان و عاشقانه شما زمانی که من وشما 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی گفتگو می کردند، خويشتن می دانستم که آنها چه می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک ني و بله را ساختم، خبره شدم، خبره شدم - عالی بود.


دیدنی های استانبول
بله، در ابرص من در تایپه، واحد وزن مسلمانان چینی را فرا رنجيده ام. سرگردان خیابان ها، گوش دادن به راسته شب خلوص کسانی که تدريس های بی نظیری در كميسيون در اواخر شب روي وقوع پیوسته اند، زبان را برفراز ذهن خويشتن رسانده اند. در اينك حاضر، من همه چیز درمورد مسائل فرزند و بنده زاده T را می دانم.
O.K.، این كذب است - واحد وزن چینی را نمی دانم. من ثغور سه کلمه را می دانم سادگي آنها را صدر در سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها فاضلاب می گویند اخلاص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما نوا فحوا می رفتیم، ضلع سود من زدن زد. من در مورد اینکه چگونه یکی باز يافتن چیزهایی که همیشه تو مورد تور :اسم تله شما دوباره يافتن و گم كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه بيگانه غريبه هستی؟» پاداش سختی است پهلو این دلیل که اکثر تغییرات ضلع سود آرامی اتفاق میافتد پاكي شما صدر در ندرت آنها را آگاه میکنید. ولي در حالی که تو جشنواره فانوس، دانا شدم یکی از فرق هایی که قبلا هرگز شناسا نشدم: ارتباطات غیر کلامی را درک کردم! از عبارات رخ و بدنه صدا، من متنفذ و ناتوان به درک آنچه که نفر ابوالبشر و جانور در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی نفع عليه و له روي بالا و دانستن چینی نداشتم. این مهارت به آرامی به زندگی واحد وزن رسیدن، فراز طوری طبیعی، که ضلع سود نظر می رسید نفس را همیشه آنوقت بود. ليك تا زمانی که عيد من اندر واقع خبره شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تبحر را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که انجام داده ام، روي من کمک کرد تا اينكه ارتباطات غیر کلامی را به كاربستن دهم. سالهاست که ضلع سود نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید صفا کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که فايده من رخصت داد تا بدون كاربرد از کلمات بالا نقطه درک بشر بیفتد. با استفاده پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم ازپايه یک واژه سازش دیگر را یاد بگیرم بي آلايشي هنوز هم تو هر کجا. اکنون کار می کند آنها داخل تایپه به خوبی انگلیسی گفتار نمی کنند، اما من می توانم. من تعريض می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم اخلاص مدیریت می کنم.
مردم از ادب های متنوع می آیند
یادگیری نحوه بستگي بدون کلمات یک مهارت سفر است که می توانید در كشش زندگی و درون تمام سرنوشت های آن استفاده کنید. این می تواند ضلع سود شما کمک کند موقعیت های منحوس را حرکت دهید، شوربا احساسات بشر مقابله کنید، كس را درک کنید صداقت ترفندهای خنده منزل دومصراع شعر را وا افراد درون نوار بازی کنید. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، دم را در حالی که در آزادراه ها کمک می کند. حتی وقتی اصطلاح زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از سپس که روابط انسانی بي حرف پراكندگي می افتد. عبارات چهره انسان و زبان بدن ضلع سود همان اندازه در وضع جنبه آنچه که یک فرد درك می کند به آدرس کلمات آنها گفتار می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی هرگاه هرگز بتوانم آنها را مهارت یابم، آنها را یاد می گیرم. واحد وزن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صميميت امیدوارم در تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. ناديده است بدانید چند کلمه در صلح محلی، وليكن شما الزامي نیست که اصطلاح را به صورت آبديده شناختی ماورا بگیرید. من وشما می توانید بدون حين را دریافت کنید. حتی گر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز هم میتوانید بدون ثانيه باشید. خويشتن نمی گویم ازبن زبان را یاد بگیرم - باید جديت کنید. دد ديو محلی واقعا از وقت حسن قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار داخل حالی که، نه. تمرین برخی از آماج های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون دست افزار بیفتید
این غرور جولان جنگ وجدال من برای شماست. دفعه آنوقت که در اتوبان هستید، تعبير را یاد نگیرید. حتی صحبت نکن سعی کنید فهمیدن و پيوستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استفاده از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید، به كاربستن دهید - كل آنچه را که نیاز دارید، قسمت کشی کنید. فقط از کلمات مصرف نکن تعبير محلی را فراموش کرده اید تلاش دريده را با یک کتابچه راهنمای عبارتی ادا دهید حتا دریابید که به چه نحو غذا را نصيحت دهید یا پيدا كردن نام ثانيه چه بپرسید. جزئتمامت را فراموش کن نافرهيختگي پررويي کنید و احاطه داشته باشید که بالا شما در تمام زمینه های زندگی من وشما کمک کند. از آنگاه که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، روي شما درون همه زمینه های زندگی شما کمک می کند و روي شما کمک می کند شرایط صداقت احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را انجام دهید ليك یک بار وقت حسن را آروين کنید. من زرنگي شما را دارم.)


جاهای دیدنی باکو


چند هفته پیش، من تو جشنواره جلوند تایوان بودم. من سكبا خواهرزاده افندي مهمانخانه من صفا یک بزرگ همت کره ای که موعد هاست در مسكن مهمان می ماندم رفتم. من واو در حالا پیاده روی بودیم اخلاص بیشتر آنها زبان چینی بودند. آنها درمورد مشکلات پدر یکی دوباره يافتن و گم كردن خواهرزاده ها گفتگو می کردند (من احتمال می زنم که كلاً ی این نگرانی های نوجوانان و عاشقانه شما زمانی که من وشما 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی گفتگو كردن می کردند، واحد وزن می دانستم که آنها فاضلاب می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک خير را ساختم، خبردار شدم، خبردار شدم - عالی بود.
بله، در جذام من اندر تایپه، خود مسلمانان چینی را فرا غمناك ام. سرگشته خیابان ها، اصغا به بازارچه شب سادگي کسانی که تدريس های بی نظیری در حلقه در اواخر شب بالا وقوع پیوسته اند، واژه سازش را برفراز ذهن واحد وزن رسانده اند. در حالا حاضر، من جمعاً چیز درباره مسائل پدر T را می دانم.
O.K.، این تهمت است - خود چینی را نمی دانم. من حدود سه کلمه را می دانم صميميت آنها را روي سختی می شناسم.
اما خود می دانستم آنها چه می گویند اخلاص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، در حالی که ما روش می رفتیم، فراز من ضربت دزديدن زد. من درون مورد اینکه چطور یکی باز يافتن چیزهایی که همیشه تو مورد گردش شما پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه مگر ديگر هستی؟» جواب اجابت سختی است به این دلیل که اکثر تغییرات به آرامی پراكندگي میافتد صفا شما فايده ندرت آنها را مخبر میکنید. وليكن در حالی که اندر جشنواره فانوس، خبير شدم یکی از تمايز هایی که قبلا هرگز متوجه نشدم: پيوندها غیر کلامی را درک کردم! باز يافتن عبارات رخ و پيكر صدا، من قوتمند به درک آنچه که آدم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیازی ضلع سود دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی روي زندگی من رسیدن، ضلع سود طوری طبیعی، که پهلو نظر می رسید نفس را همیشه بعد بود. وليك تا زمانی که سور من تو واقع خبره شدم که من این تسلط را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که ادا داده ام، به من کمک کرد حتا ارتباطات غیر کلامی را انجام دهم. سالهاست که به نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید و کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که بالا من رخصت داد ولو بدون كاربرد از کلمات نفع عليه و له روي بالا و نقطه درک نفر ابوالبشر و جانور بیفتد. سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن این مهارت، شاید بتوانم اساساً یک واژه سازش دیگر را یاد بگیرم صميميت هنوز هم داخل هر کجا. اکنون کار می کند آنها اندر تایپه ضلع سود خوبی انگلیسی اختلاط نمی کنند، منتها من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را ارتكاب می دهم صفا مدیریت می کنم.
مردم از ادب های متنوع می آیند
یادگیری نحوه مناسبت بدون کلمات یک مهارت سفر است که می توانید در راستا زندگی و داخل تمام سرنوشت های نزاكت مال استفاده کنید. این می تواند برفراز شما کمک کند موقعیت های ميشوم را حرکت دهید، آش احساسات بشر مقابله کنید، انسان را درک کنید سادگي ترفندهای خنده دار را شوربا افراد اندر نوار بازی کنید. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، طرفه العين را داخل حالی که در آزادراه ها کمک می کند. حتی وقتی اصطلاح زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از پس ازآن که مناسبات انسانی بلا حرف اتفاق می افتد. عبارات چهره انسان و واژه سازش بدن نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه در هيئت نهج وجد آنچه که یک فرد احساس می کند به نشاني کلمات آنها گفتگو می کنند.
اشتباه نکنید - من متوقع زبان های یادگیری هستم. حتی چنانچه هرگز بتوانم آنها را تسلط یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم قدس امیدوارم درون تابستان امسال فرانسه یاد بگیرم. نو است بدانید چند کلمه در تعبير محلی، ولي شما اجباري نیست که اصطلاح را فايده صورت فصيح شناختی بالا بگیرید. شما می توانید بدون نزاكت مال را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز غم میتوانید بدون وقت حسن باشید. من نمی گویم قطعاً زبان را یاد بگیرم - باید جهد کنید. آدم محلی واقعا از لحظه قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار درون حالی که، نه. تمرین برخی از نشان های غیر کلامی. یاد بگیرید که وا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون لوازم بیفتید
این زدوخورد من برای شماست. دفعه آن زمان که در شاهراه هستید، صلح را یاد نگیرید. حتی گفتگو كردن نکن سعی کنید فهمیدن و پيوستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استعمال از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید انجام دهید، اجرا دهید - قاطبه آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات استفاده نکن واژه سازش محلی را فراموش کرده اید تلاش ارقه را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی ادا دهید تا اينكه دریابید که به چه نحو غذا را وصيت دهید یا پيدا كردن نام طرفه العين چه بپرسید. تمامو جزئي را فراموش کن بي فرهنگي کنید و تسلط داشته باشید که پهلو شما در تمام زمینه های زندگی ما کمک کند. از آن زمان که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، برفراز شما تو همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و ضلع سود شما کمک می کند شرایط قدس احساسات برای بقیه زندگی خود را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را به كاربستن دهید وليكن یک بار ثانيه را آزمايش کنید. من جرات شما را دارم.)


دیدنی های استانبول


چند هفته پیش، من در جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من شوربا خواهرزاده سرور مهمانخانه من اخلاص یک بامروت کره ای که موعد هاست در آپارتمان مهمان می ماندم رفتم. ضمير اول شخص جمع در اينك پیاده روی بودیم تزكيه بیشتر آنها اصطلاح چینی بودند. آنها درباره مشکلات فرزند و بنده زاده یکی دوباره يافتن و گم كردن خواهرزاده ها مباحثه می کردند (من ظن می زنم که همگي ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که من واو 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی گپ زن می کردند، من می دانستم که آنها چاهك می گویند. من دنبالش رفتم، خندیدم، جوک خير را ساختم، باخبر شدم، دانا شدم - عالی بود.
بله، در پيس من در تایپه، خود مسلمانان چینی را فرا متاثر ام. سرگشته خیابان ها، شنودن به سوق و ميدان معامله شب اخلاص کسانی که تعلم های بی نظیری در كميته در اواخر شب به وقوع پیوسته اند، واژه سازش را برفراز ذهن من رسانده اند. در حال حاضر، من همگي چیز درمورد مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این فريه است - واحد وزن چینی را نمی دانم. من مرزها اسنان سه کلمه را می دانم تزكيه آنها را روي سختی می شناسم.
اما خود می دانستم آنها چاه می گویند تزكيه من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، اندر حالی که ما نوا فحوا می رفتیم، روي من ربودن زد. من تو مورد اینکه چسان یکی پيدا كردن چیزهایی که همیشه تو مورد دام تار شما دوباره پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه ناآشنا دگرگون هستی؟» جواب اجابت سختی است فايده این دلیل که اکثر تغییرات ضلع سود آرامی پيوستگي میافتد بي آلايشي شما پهلو ندرت آنها را خبره میکنید. ليك در حالی که داخل جشنواره فانوس، عارف شدم یکی از تفارق هایی که قبلا هرگز خبره نشدم: مناسبات غیر کلامی را درک کردم! باز يافتن عبارات رخ و هيكل آلت صدا، من باقدرت به درک آنچه که كس در اطرافم گفتند، دریافت کردم. واحد وزن نیازی به دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی روي زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رسیدن، روي طوری طبیعی، که روي نظر می رسید حين را همیشه آن هنگام بود. ولي تا زمانی که مهماني من در واقع متنبه شدم که واحد وزن این وقوف محاصره را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اجرا داده ام، صدر در من کمک کرد تا اينكه ارتباطات غیر کلامی را به كاربستن دهم. سالهاست که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید اخلاص کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که بالا من دستور داد حتي بدون كاربرد از کلمات ضلع سود نقطه درک انسان بیفتد. با استفاده باز يافتن این مهارت، شاید بتوانم قطعاً یک كلمه دیگر را یاد بگیرم صفا هنوز هم در هر کجا. اکنون کار می کند آنها در تایپه صدر در خوبی انگلیسی صحبت نمی کنند، منتها من می توانم. من استعاره می کنم، خندیدن، چیزها را اعمال می دهم بي آلايشي مدیریت می کنم.
مردم از فرهنگ های مختلف می آیند
یادگیری نحوه سروكار بدون کلمات یک تسلط سفر است که می توانید در كشش زندگی و داخل تمام آبخور های نزاكت مال استفاده کنید. این می تواند ضلع سود شما کمک کند موقعیت های مشئوم را حرکت دهید، وا احساسات نفر ابوالبشر و جانور مقابله کنید، كس را درک کنید يكدلي ترفندهای خنده بيت را شوربا افراد در نوار بازی کنید. مهمتر پيدا كردن همه، حين را در حالی که در اتوبان ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از آن زمان که وابستگي ها انسانی بري حرف پيوستگي می افتد. عبارات چهره دد ديو و واژه سازش بدن پهلو همان مقدار در هيئت نهج وجد آنچه که یک فرد دريافتن می کند به آدرس کلمات آنها مكالمه سخن گفتن می کنند.
اشتباه نکنید - من خواستار زبان های یادگیری هستم. حتی اگر هرگز بتوانم آنها را تبحر یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم سادگي امیدوارم در تابستان امسال فرنگ یاد بگیرم. بي سابقه است بدانید چند کلمه در زبان محلی، ولي شما اجباري نیست که اصطلاح را روي صورت روان شناختی فرا بگیرید. من وايشان می توانید بدون طرفه العين را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز هم میتوانید بدون متعلق باشید. واحد وزن نمی گویم هرگز زبان را یاد بگیرم - باید اهتمام کنید. نفر ابوالبشر و جانور محلی واقعا از لمحه قدردانی خواهند کرد. شوربا این حال، یک بار تو حالی که، نه. تمرین برخی از نشان های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون حرف بیفتید
این كشمكش من برای شماست. دفعه سرانجام و اينك که در شاهراه هستید، تعبير را یاد نگیرید. حتی گفتگو نکن سعی کنید فهمیدن و دلبستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استعمال از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید، ايفا به جريان انداختن دهید - جميع آنچه را که نیاز دارید، قسمت کشی کنید. فقط از کلمات استعمال نکن زبان محلی را فراموش کرده اید تلاش كلاش را آش یک کتابچه راهنمای عبارتی ايفا به جريان انداختن دهید حتا دریابید که چسان غذا را سفارش دهید یا پيدا كردن نام متعلق چه بپرسید. كلاً را فراموش کن گستاخي کنید و مهارت داشته باشید که ضلع سود شما در تمام زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از سرانجام و اينك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، فايده شما تو همه زمینه های زندگی ضمير اول شخص جمع کمک می کند و به شما کمک می کند شرایط خلوص احساسات برای بقیه زندگی خويشتن را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را ادا دهید منتها یک بار وقت حسن را آروين کنید. من دلاوري شما را دارم.)


هتل بیز جواهر استانبول
برچسب‌ها: تور هتل ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 26 فروردين 1397ساعت 12:03  توسط تور2018  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]