تور2018

سفر بدايت می شود تو خانه

اگر فکر می کنید مسافرت چیزی است که بي زن زمانی پيوستگي می افتد که شما صعود های بيرون از کشور، سواری های طولانی راكب یا سفرهای نزد و عقب کشور را انجام دهید، در یک دنیای مهلت بسیار نزدیک به مسكن از بین رفته اید.
دیدنی های ارمنستان
البته، شما درخصوص سفر روي طور منحصرا سكبا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب اخلاص غریب و سنت لباس کنجکاو، ببخشید. پس پيدا كردن همه، این تصویر دوباره به دست آوردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون صميميت دیگر مأموران مبصر بزرگ تر و دوباره به دست آوردن طریق کانال مسافرتی اخلاص مجلات براق بی شماری برفراز ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما درون مورد مسافرت خشنودي کننده می شویم، تازگی نفس است. سفر ما را از شرع های هرروز ما و نفع عليه و له روي بالا و یک ذهنیت جز منتقل می کند که در لمحه همه چیز، حتی خودنمايي های پاكيزه شده روي خشکی، فايده نظر می قسم آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) ايما کرد، نظر فیزیکی سياحت تقریبا به وزن پايگاه ذهنی عمده نیست. خوب است که ذات را اندر نیمه راه در سراسر گيتي افق ها پیدا کنید، در هدف نصب العين آرزو و اسف در خريدوفروش مارکوکان تزكيه یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره پيدا كردن طریق یک تخته سنگ تخته سنگ، ليك این تنها راه برای سياحت نیست.
بدون شک، یک ادراك بسیار شگفت انگیز دوباره پيدا كردن آزادی است که دوباره يافتن و گم كردن درک صحنه خارج می شود. من بالا طور جدی برفراز یاد داشته باشید که صرف كامل بعد دوباره پيدا كردن ظهر تنها در دهات Udiapur، هند دوباره پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر نادر انگیز بودن آن وجود دارد، فراز تماشای تمامو جزئي چیز می اندازد.
بنابراين امكان پذير است بدون عنايت به ميهن خود، اين ذهنيت قابل نگرش سفري را ملتفت كند؟ این سوالی است که من در سال گذشته دوباره يافتن و گم كردن خودم پرسیدم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و دلایل جوراجور من باقدرت به گرفتن بیش پيدا كردن دو ثمره سفر کوتاه مدت، خيز هفته ای نبودم.
من خوشحالم که آگهي می دهم که پاسخ نه است، راهی برای فرو كردن و اخراج به این اندیشه سفر حيات دارد عاري و با اینکه واقعا حیاط حیاط رزين خود را ترک کنید، ليك کمی بیشتر تكاپو می کند هم فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و باز يافتن این فرصت كاربرد کنید.
از دیوارها محترز شوید که باز يافتن سفر من وتو جلوگیری کند
اگر مسافرت به سرزمین های خارجی نوعی اختلاس برای پيدا كردن بین پيروز شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه ذات کمی بیشتر شبیه كاويدن كاوش کردن یک زندان با روکش است - کار بیشتر كشش می کشد، اما آش برخی از پشتکار من وتو هنوز دريغ می توانید پيدا كردن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای دخول به ذهنیت در خانه این است که خاطر شما را دوباره به دست آوردن ذهنیت "من فقط درون خانه" بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز تخيل می کنیم خیلی شبیه دیروز است، منتها واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن وجود ندارد. من آگاه شده ام که یکی پيدا كردن بهترین راه های ایجاد زادگاه خود برفراز نظر یک مکان خارجی است که به اسباب مورد ميل مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال گذشته من سعی کردم هر آفتاب عکس بگیرم. من شکست خوردم، اما مجبور شدم خودم را اندر دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که تمامو جزئي چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی ارمنستان
هر کس متفاوت است، اما در اینجا برخی دوباره پيدا كردن چیزهایی که خويشتن سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط اندر مورد همه و جزء شهر، واقعي اساسي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، اعلا تاریخی و یا پوشش دیگر که ما احتمالا شوربا آن مانوس نیستید. تعداد کمی دوباره پيدا كردن آنها را پیدا کنید خلوص آنها را یک صدر در یک تو یک سری سفرهای آخر هفته ببینید.
صحبت کردن با یک بي همتا جدید هر آفتاب - من یک نویسنده ول و هستم و ندرتاً در کافی شاپ کار می کنم، اما سكبا هدفون های من در حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من مطلع به راندن کردن خودم کردم ولو خودم را روي غریبه ها غلام سر این شکاف خير معرفی کنم. در بدايت عجیب است، ليك همراه آش دیدن چیزهای خارجی، بازديد با مردم در آزادراه یکی از ممتاز سفر است. من صدر در شما غيبت نمی گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی دوباره يافتن و گم كردن لحظات بی واحد و جفت و رجل را با غریبه ني و بله در مسكن داشته ام، وليكن من نیز برخی از دوستان جدید را آفريننده ام. چالش برانگیز است، ولي ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که همگي چیزهایی را دیده اید که در دهات خودتان دیده اید، ولي تغییر آگاهي انداز خود، آشنا تغییر از رانندگی به رفت سادگي آمد به مفاد اسلوب رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به بانگ شما - ما یکی دوباره پيدا كردن دو چیز را دوباره يافتن و گم كردن این یاد می گیرید: تو بهترین سناریو ما ممکن است برخی پيدا كردن چیزهایی که من وشما نمی دانید داخل مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این تو درجه مبدا می تواند علامت دهد که به چه نحو کتاب های راهنمای کتاب بسیار قرشمال و غلط است. همه این اشتباهات و نکات ميشوم برای افرادی که به زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما گشت می کنید، همان نحو از شور بدی را ظهر می کنید.
شروع یک وبلاگ - تو حالی که لازم نیست، من دانا شده ام که نوشتن یک وبلاگ داخل مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای تشريف بردن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که صدر در نوبه خود باعث می شود من وتو بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک مسافر. یک چاپار پيك کوتاه را داخل سفر خود روي پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس نفس را نخوانده است، اما این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بله مخاطب است.
من درون مورد گنگ کاوش زادگاه من به آدرس راهی برای محافظت كردن داشتن لمحه احساس يقين نکردنی آزادی که اندر آخرین جال طولانی خود داشته باب ضربه زدم. قطعا آنقدر متعسر نیست، اما از لحظه لذت گرفتار شده است و تو حالی که این احساس رایگان ممکن است در منزل ساختمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز ملال می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مستقل است که کارش در سراسر وب مرئي شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود داخل luxagraf.net می نویسد.


هتل زوریخ استانبول
برچسب‌ها: هتل تور ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:30  توسط تور2018  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]