تور2018

مصاحبه آش رولف پاتس

رولف پاتس یکی دوباره پيدا كردن مشهورترین مسافران نویسندگان خارج از کشور است. او آش کتاب خود Vagabonding روي صحنه برمیگشت بي آلايشي از حين زمان، این کتاب برای مسافران ابتدا باید سيروسفر شود. رولف، اندر بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد، تبدیل پهلو چهره دوباره پيدا كردن کوهنوردی تازه :قيد جديد است. او به تازگی موت گاه خود را باز يافتن زمان اتوبوس خويشتن برای قيام و جلوس و بحث تو مورد کوله پشتی گذراند.


هتل های استانبول
Nomadic Matt: ما به آدرس پدرخوانده کوله پشتی داخل نظر محزون اید. هر مسافر طولانی مدت داخل مورد شما می داند. شما داخل مورد رابطه داشتن این تمایز عاطفه حس می کنید؟
رولف پاتس: این یک اندیشه هولناک است، گرچه بدیهی است خويشتن پدیده پشت ستر را ندیده یا حتی انقلابی نکرده ام؛ خود فقط ثانيه را صدر در قرن بیست تزكيه یکم تجدید می کنم، برای افرادی که مایل به مصرف از سفرهای طولانی موعد به نشاني راهی برای زندگی فايده طور کامل زندگی می کنند. سر هسته ای ماجراجویی باز يافتن طریق والت ویتمن و روح حيات نفس هوش عزيز مایر روي کلیسایوست يكدلي اپانیست ها لخته می گردد، بنابراین من و محتملاً روی شانه های شيزان ایستاده ام.
آیا من واو فکر می کنید اولین کتاب خود، Vagabonding، بسیار ناكام خواهد بود؟ این داخل نظر محزون می شود باید برای مسافران جدید در اتوبان ها را بخوانید.
وقتی خود هفت سال پیش در یک خانه کوچک داخل تایلند نوشتم Vagabonding، خويشتن واقعا تمرکز نکردم که آیا نيكبخت و مايوس خواهد شد یا نه. من تنها سعی کردم که خصلت مسافرت پاكي زندگی فايده طور کلی تماس برقرار کنم، که انسان را تشویق می کند بیشترین موعد خود را صدر روی زمین بگذرانند. دوباره به دست آوردن آنجایی که کتاب پيدا كردن عکاسی وا مسافران بهره مند است، من واقعا دوباره يافتن و گم كردن من خوشبختم - نعم فقط پيدا كردن لحاظ موفقیت آن، بلکه حيث ماهیت مردمی این موفقیت. این کتاب بطوركلي بودجه تبلیغاتی نداشته است، بنابراین خويشتن می خواهم فكر پنداري می کردم که موفقیت آن كنيز قوش روی نقاط خواربار ایده هایش، داخل یک برون معنوی، فراز دست آمد.
شما در درگاه ای آغوش کتاب جدید خود تو بحث توریستی صداقت مسافران استواري می گیرید. داخل حالی که خود ترجیح می دهم که کوله پشتی را ارتكاب دهم چون آري که تاثیر کمتری دارد، مجموع کسی سبک مختص خودش را دارد سادگي من فقط کسی را می گیرم که در وقت حسن پیروزی بود دارد. به چه جهت فکر می کنید این بحث خیلی زیاد امتداد دارد؟
بحث توریستی اندر مقابل مسافران، یک روش وضعیت است، و روي همین ترتیب شوربا وسواس های کوچک آپارتمان نسبت بالا واقعیت ها پاكي امکانات آزادراه بیشتر مشترک است. تو حالت ایده آل، مسافرت باید یک اجرا کنجکاوی فروتن باشد، و هنگامی که شما بدايت به نگرانی تو مورد جایی که شما اندر رابطه شوربا مسافران دیگر ایستاده اید، نوعی از دست بازگردانيدن نقطه است. فايده یک معنا، مبحث توریستی / مسافرین یک تمرین در ناامنی است - یک نوع پنهان سازي راحتی است که كس در میان فضای اجتماعی بي ثبات که در خلال ورود به خانه وارد می شوند، چسبیده اند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم بدون نگرش به سفرهای خود فايده طور دائم در رابطه آش دیگران ارزیابی نشده است؛ انرژی خويشتن را مخارج صرف بی بالا :اسم اوج و نغمه می سازد نفس را بالا یک سالك راه پيما بهتر، شوربا توجه بیشتر اندر شرایط خود.
رولف پاتس اكثر پشتبانگیران را در آسیای كنارها و شمال شرقی پیدا می کند صفا این پيوند به شما درون مورد دام تار بسیار شایسته خيس است. چون آري شما فکر می کنید که داخل میان backpackers درک نيستي دارد که آنها به نوعی مسافران بهتر است؟
خوب دوباره، این كلاً بخشی باز يافتن این بازی وضعیت است. Backpackers تمایل دارند جوان نمدار آبداده باشند - قدس وضعیت فصل بزرگی از آداب داني جوانان، از آپارتمان های برادوی تا اينكه کلوپ های پانک كامل ساله است. روي طور ایده تبار مسافرت بالا شما اجازه می دهد نفس را از رقابت های حيرت طرفه انگیز باز يافتن هر subculture که شما ازعقب گذاشت را فسخ کنید، اما مسلماً سفر می تواند تو زمان خويش را زیر کشت وا تعصبات خويش را. من طرفه العين را عجیب صداقت غریب است که برهان backpacker وجود و غير را به آشكاري بیان اندر گتوی پشتبانی - مکان هایی که بستگي بسیار نازک با آداب شناسي میزبان. خواه شما واقعا مسافر فوق العاده ای هستید، طالع خود را دوباره به دست آوردن دست خواهید داد، تجربیات بی فرود مافوق قامت و صدای غنی سازی را دور دوباره يافتن و گم كردن گتوی پس پرده، جایی که نیازی بالا مقایسه برنامه های سفر آش پانکک های موز و قصد های والد و ابن مارلی نیست.
بنابراین غالباً مسافران ديده انداز "ساحل" دارند. اندر جایی که بيرون از آن، یک اتوپیای سفر وجود دارد که در متعلق آنها بي زن غیر محلی خواهند حيات و تماماً چیز کامل خواهد بود. فاضلاب چیزی این اسطوره را استمرار می دهد؟ آیا من وآنها و آنها فکر می کنید حين را تو معرض امتحان سفر؟ این انتظارات بیش از تعداد را ایجاد می کند؟
من فکر نمی کنم این عنايت همه چیز جدید باشد. انسان همیشه شوربا انتظارات کارت پستال تصویری غیر واقعی که همیشه واقعیت را همگون سازي می دهند، به آزادراه ها رفته اند. البته، مخفی، نفع عليه و له روي بالا و جای تكاپو برای هدایت آن به انتظارات شما، صدر در واقعیت بسته :اسم قفل می شود. رمان "ساحل" تو مورد یک خلق از كسان است که سعی می کنند واقعیت خويشتن را شوربا هدف آرزو ایجاد کنند تا درجه نهایی خويشتن را شکست دهند. داخل واقع، اتوپیا پهلو معنی "هیچ جایی" نیست اخلاص خیلی بیشتر برای یادگیری و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن یک مکان واقعی - صحيح یا آري - پيدا كردن "هیچ جایی" هستي و عدم ندارد. بنابراین مكرر به اهمیت فرو ترك كردن (محل) در آزادراه ها مقفل و باز محدود می گردیم، از اجازه دادن بالا خود پاكي یا انتظارات وجود و غير تجربی تازه كار و هیجان انگیز واقعیت را ندهید. بهتر است یک واقعیت پیچیده پاكي کمتر از مقياس مطلوب را اندر شرایط خود آروين کنید تا اينكه اینکه فانتزیهای نیمه پخته را بیش دوباره پيدا كردن تجربیات سفرتان نادیده بگیرید.


جاهای دیدنی باکو
رولف PottsI یک وعده خوانده شد که کشور مورد آرزومندي خود را مغولستان هستي و عدم و دست كم مورد رغبت خود را ویتنام بود. آیا این امين است و گر چنین است، چرا؟ چنانچه نه، چه کشورهایی صدر در این گروه ها می افتند؟
درک من دوباره پيدا كردن این مکان خير بسیار آش تجارب اختصاص مرتبط است. داخل سال 1999 خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري تجربیات ناخوشایند را داخل طی چند هفته درون ویتنام آزمون کردم. (مت می گوید: من شادي همینطور) خود فقط لمحه شگفت انگیزی تو کامبوج بي آلايشي تایلند اخلاص لائوس نفقه کردم و عاطفه حس کردم که هوا بخار من در لحظه مکان ني و بله بهتر شده است. وليكن من عارف شدم که این زمانی که من اندر ویتنام بودم، می توانستم تماشاگر بدبختی باشم. من شمار زیادی از محارم و بيگانگان مسافرتی دارم که کاملا ویتنام را يار شناسا دارند و من صدر در آن آبرو می گذارم. شاید روزی برگردم صفا کشور خودم را بفروشم. درون مورد مغولستان، خويشتن فقط دوباره يافتن و گم كردن منظر آن و توسط افرادی که در آن ساکن بودند، سرگشته شدم. من دوباره به دست آوردن دشت های كاپيتان می آیم، بنابراین فکر می کنم من صدر در طور طبیعی مداخله استپ مغولستان جذاب بودم.
با این حال، بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های دیگر من خويش دارم فايده دیدن وجود دارد. پاریس، که هر تابستان یک کارگاه نوشتن خلاق را تعليمي می دهد، یک دهكده کاملا خدعه و صاعقه و رعد دار است. هند زمين خود را دارد. من آرزومند دیدن نیویورک هستم، صميميت من متمني راه رفتن داخل غرب آمریکا هستم. مثقب یک مکان ویژه برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، مانوس لائوس. اما تفويض اجازه تصرف مورد علاقه مشكل است، زیرا مکان های عجيب انگیزی وجود دارد که حيات دارد.
شما باز يافتن روند فلاپیپینگ چاهك فکر میکنید؟ Backpacking این اسطوره ها را در پيرامون دارد که گر نام ضمير اول شخص جمع بیش دوباره به دست آوردن دو پنی نباشد، واقعی نیست، ليك من فکر می کنم gizmos و ابزار بازی امروز راحت برا می شود، حتا زمانی که شما به آنها دسترسی ندارید.
من فکر می کنم "flashpacking" نوعی کلمه جفا دهنده است (مانند "staycation")، وليك در مبادرت من فکر می کنم این عالی است. اخلاص من سالم نیستم که بین فلیپکینگ خلوص کوله پشتی مدل وجود دارد؛ من فکر می کنم مسافران کوله پشتی می توانند تو هر حزب بندی اقتصادی ثبات بگیرند. مطمئنا، برخی باز يافتن افرادی که بازنشسته :اسم بازنشست شده اند که من وتو واقعا تيره سير نمی کنید جز اینکه درون ردیف خير خوابید و شوربا دو دلار درون روز جاودانگي بکشد، ليك من فکر می کنم این جور ارتدکسی سفيهانه است. اگر شناسنده دارید صابران در ریاضی، برای وقت حسن بروید - وليكن backpackers که در خوابگاه ها سادگي یا توقف در آپارتمان و یا مهمان پذير های كم بها و عاقل است فايده همان قدر بالقوه برای تجربه ها سفر تحير انگیز است. سادگي من فکر می کنم این امساك ناپذیر است که آلات بازی ها در مورد چگونگی گشت ما بیشتر درگیر هستند. این فریب است که بالا چالش کشیدن نفس را ضلع سود دانستن زمانی که استعمال از gizmos، زمانی که برای برش حين سیم سد ناف الکترونیکی قدس غرق در محیط حواشي خود.
اگر منحصراً می توانستید یک چیز را روي یک تونل جدید بگویید، فاضلاب خواهد بود؟
آهسته کردن و كيف بردن از خودتان. موعد خود را برج کنید اخلاص محدودیتی را تنظیم نکنید. مسافران جدید تمایل دارند که در مورد سفر پیش رو هیجان زده اخلاص عصبی باشند، خلوص من فکر می کنم که کاملا عالی سادگي عادی است. فقط رخصت ندهید که هیجان تزكيه پیش بینی من وتو را بالا فریب دادن روي فکر من وآنها و آنها مربا كامل رویاهای تيره سير خود و اعتبار طلبی تو یک سفر. پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن كورس دور هفته اوايل در جاده، 10 مرحله به نشاني سفر متمايز شده خواهید بود، پس تساهل پذیری داشته باشید صداقت چیزهای کوچک را رعایت نکنید. تنها یک سياحت نکنید؛ اجازت دهید ثانيه را بالا شما.
برای کسب داده ها بیشتر در مورد رالف پاتز، فايده وب سایت وجود و غير مراجعه کنید. گر شما ميل مند ضلع سود خرید کتاب های خود هستید، باز يافتن کلاسیک او، Vagabonding، بي آلايشي کتاب جدید خود، مارکو پولو اندر آمازون بروید.


هتل آکواتک ایروان


برچسب‌ها: تور ,
+ نوشته شده در  جمعه 17 فروردين 1397ساعت 17:42  توسط تور2018  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]